Delivered by FeedBurner


Металопластикові вікна, що це?

При споруді будинку або капітальному ремонті квартири, останнім часом наші співвітчизники віддають перевагу встановленню металопластикових вікон. Вони ось уже кілька років залишаються на піку популярності, і, як мені здається, цілком заслужено. Статті про www.budnet.com.ua навперебій розповідають про переваги, деякі – навпаки про недоліки. І все ж, перш ніж здійснити заміну вікон на пластикові, слід знати деякі нюанси. Всі ми давно чули про переваги пластикових вікон: герметичність, практичність, зручність в експлуатації і обслуговуванні і т.д. А ось, що стосується інших характеристик … Серед недоліків металопластикових вікон – підвищена вологість у приміщеннях, оскільки їх герметичність перешкоджає якісної вентиляції кімнат. Уникнути цього дуже просто, достатньо частіше провітрювати квартиру, і ніяка цвіль і грибкові ураження Вам не страшні. З іншого боку, герметичність – це велика перевага металопластикового вікна, оскільки у Ваше житло не потрапляє вуличний пил, виключені також і вуличні шуми.

Історія металопластикових вікон відноситься до 1952 року, коли німецьким конструктором були запатентовані віконні рами з ПВХ (полівінілхлориду). У тих вікнах використовувалися металеві конструкції, поверх яких було накладено пластик. Пізніше з’явилися віконні профілі з твердого ПВХ, укріплені металевими і дерев’яними вкладишами. Термін служби металопластикових вікон ще в 60-ті роки становив близько 40 років. Вже тоді характеристики металопластикових вікон відповідали всім інженерним вимогам. Довговічні, надійні і дуже зручні, такі вікна припали до смаку навіть найвибагливішим покупцям.

На сьогоднішній день технологія виготовлення таких вікон зазнала безліч змін. Тому на даний час існує декілька типів вікон. Варто порівняти ці металопластикові вікна. Популярні в нашій країні як елітні, так і вікна економ класу. Не дивлячись на те, що зовні така продукція може виглядати зовсім однаково, варто знати, чим відрізняються меатлопластикові вікна, крім ціни. А вся справа у склопакетах, що використовуються, їх кількості і в товщині металопластикових профілів – чим їх більше, тим вище ціна. Не дивлячись на клас, найякісніші металопластикові вікна – ті, комплектуючі яких виготовлені однією і тією ж фірмою. Тут багатий вибір www.budnet.com.ua

Багато чуток ходить не тільки про переваги й достоїнства, але і про шкоду металопластикових вікон.

Чим шкідливі металопластикові вікна?

Насправді, ПВХ, використовуваний у виробництві вікон виходить з природних нафти, газу і з хлориду натрію. Також, виробники стверджують, що свинець у складі ПВХ знаходиться у зв’язаному стані і в атмосферу не виділяється. Єдина шкідливість металопластикових вікон полягає в тому, що поки ще не остаточно відпрацьовані шляхи утилізації вийшли з ладу вікон. Втім, на сьогоднішній день налагоджена технологія виробництва металопластикових вікон без свинцю. Інформацію про них і опис нескладно знайти.

Отже, назріла заміна вікон на металопластикові? Ще раз перечитайте статті про металопластикові вікна, щоб зважити всі «за» і «проти». Слід чітко розуміти, що довговічність вашого вікна безпосередньо залежить не тільки від якості профілю, а й від комплектуючих, і фурнітури. Купуючи металопластикові вікна, Ви купуєте з ними всі можливі плюси і мінуси. Серед позитивних властивостей: висока міцність, звукоізоляція, герметичність, практичність, необхідна теплопровідність, гарний зовнішній вигляд вікна і можливість різних його конфігурацій. Серед недоліків: надмірна вологість приміщень за високої герметичності, і, якщо Ви скептично настроїні, недостатня екологічність.Написать комментарий

0 комментариев.

Написать ответ

 

 


Перед отправкой формы:

 

[ Ctrl + Enter ]