Delivered by FeedBurner


Де купити хороший автомобільний акумулятор в Рівному?

Авто акумулятори в м.РівнеКожен водій знає, що надійний автомобільний акумулятор – це гарантія нормальної роботи автомобіля. Сучасні автомобілі використовують акумулятор вже непросто для запуску двигуна. Потужні аудіосистеми, кліматичні системи, розумні системи START-STOP, підсвічування, гаджети та інша бортова електроніка вимагає великої кількості електроенергії.

Щоб правильно aet.ua потрібно визначити, якими технічними характеристиками повинна володіти майбутня батарея. Для цього необхідно дізнатися такі параметри вашого автомобіля: вид палива, об’єм двигуна, тип і полярність клем. Також необхідно враховувати кількість електроніки в комплектації авто.

Враховуючи всі ці опції, можна точно підібрати акумулятор по ємності. Ємність автомобільного акумулятора – це характеристика, що показує, скільки енергії здатне віддавати пристрій за одиницю часу. Ємність батарей для авто має великий діапазон: 35-240 Ач. Для легкових автомобілів використовую стартерні акумулятори з ємністю від 35 Ач до 105 Ач.

Для вантажівок потрібні пристрої могутніше – від 110 Ач до 240 Ач. Друга важлива характеристика джерела енергії автомобіля це пусковий струм або сила струму холодного старту. Пусковий струм – це показник, що відображає максимальну потужність і кількість струму, яке здатний віддавати акумулятор протягом 30 секунд, працюючи при -18 ° C. Саме цей параметр впливає на те, як швидко двигун заводиться в зимовий період. В залежності від марки виробника, автомобіль може мати різне розташування виведення токовиводов (клем). Вид клем або полярність, може бути прямою або зворотною.

Перша зустрічається в основному на автомобільних марках СНД, другий – на іномарках. Всі ці характеристики можна дізнатися в технічній документації вашого автомобіля або ж подивитися інформацію про модель в інтернеті. Зазвичай виробник вказує все оптимальні параметри батареї для своїх автомобілів.

Вибрати акумулятор по цим рекомендаціям буде дуже просто. Якщо ви шукаєте якісний і недорогий автомобільний акумулятор в Рівному на сайті aet.ua, ви отримаєте оригінальний пристрій з офіційною гарантією від виробника!

Для того, щоб купити автомобільний акумулятор, який максимально задовольнить всі вимоги вашого автомобіля, наш інтернет-магазин від компанії АвтоЕвроТрейд представляє широкий асортимент пристроїв від світових та вітчизняних виробників. Ми пропонуємо зручну і швидку доставку товарів, а також найвигідніші ціни в місті Рівне. Купити акумулятор, можна просто оформивши замовлення aet.ua або зателефонувавши по одному з вказаних номерів.Написать комментарий

0 комментариев.

Написать ответ

 

 


Перед отправкой формы:

 

[ Ctrl + Enter ]